Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az történt hogy én tavaly...

Sally988 kérdése:

Az történt hogy én tavaly megbuktam de nem mondtam el a saját nagyszüleimnek se apámnak se bätyjämnak ezt. Szerintetek hogy közöljem velük úgy hogy ebböl még talän én is jòl kijöhetek?

Figyelt kérdés

Nagyon fèlek hogy megfognak räm haragudni😨😵😰😰

segìtsetek



2015. ápr. 27. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Már bocsi, de nem tűnt fel nekik, hogy nem írtak alá bizonyítványt? Mert gondolom, ha aláírják, akkor látják a bukást.
2015. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Vagy (a legtöbb suliban van már enapló). Bármikor nézhetik a jegyeidet, bizidet. Vagy nálatok enapló sincs?
2015. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elmondhatod nekik, ha annyira nem érdekli őket az egész, h a tanáraiddal sem beszélnek és a bizonyítványodat sem akarták látni, kétlem, h nagyon kiakadnának.
2015. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira érdekelték őket a tanulmányaid,hogy eddig nem tűnt föl,sem az,hogy tavaly bukásra álltál,akkor nyugodtan elmondhatod. Minél előbb,annál jobb. Túl leszel rajta, lehet,hogy lesz egy balhé,de aztán nem fogsz rágódni rajta.
2015. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha tavaly történt, akkor már nem mindegy?

Amúgy én sem mondtam el 1 év végi bukásomat. Látom a Te családodat sem érdekli, hogy mi van a tanulmányaiddal.

Szerintem majd akkor mond el, mikor végeztél teljesen a sulival.

2015. ápr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ditta323 ***** válasza:

1-es bocsi, de mióta van, hogy aláírják a bizonyítványt? Vagy ez csak területi? Csak azért értetlenkedem mert nálunk nem kell aláíratni, és e-napló sincs.


Hát kérdező minél előbb valld be, de ha a szüleidet nem érdekelte, hogy milyen jegyeid voltak tavaly akkor nem hinném, hogy tartanod kéne tőle.

2015. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bizit lehet nem kell aláírni, de ha nincs enapló, akkor ellenőrző van, ami viszont szigorúan aláíratós tehát látni kell a jegyeket, illetve ha enapló van, akkor ha egyáltalán érdekli őket a gyerek sorsa, azért nézegetnek tehát megint csak látható a gyerek iskolai szereplése.
2015. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

anya ès apa elvàltak,

ezèrt is apàm nem lätja a jegyeimet igy neki nem is kell aläirnia

anya tudta első perctől!

2015. ápr. 27. 20:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Igy viszont ne emészd magad, ha édesanyád tud róla,akkor ez nem csak a te felelősséged.
2015. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Inkább mondd el mielőbb, minél tovább halogatod, annál rosszabbul jössz ki a dologból.
2015. máj. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!