Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes innen telefont rendelni?

Érdemes innen telefont rendelni?

Figyelt kérdés
eustock.eu-rol szeretnék telefont rendelni. Megéri?

2017. máj. 1. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon korrektek!

Én már 3 telefont rendeltem tőlük, maximálisan megvagyok velük elégedve!!

Olcsó árak, olyan tudás, amit az itthoni szolgálatók dupla akkora áron adnak csak.


Ami egy picit zavaró lehet, hogyha valami elromlik, akkor neked kell állni a visszaszállítási költségeket/eljuttatni oda. Azonban az egész pénzt visszaküldik ha azt kéred(meghat. időn belül.)

AZONBAN megkell jegyeznem, hogy nekem a 3 rendelésből, ismerősnek az 5-ből, egy sem volt hibás! :)


Bármi szoftveres gond van, azonnal segítenek fb-on is(tippeket adnak), szóval csak jót tudok róluk mondani.


A telefon szépen becsomagolva érkezik. A dobozában, és még egy nagyobb dobozban, ami felfújt lufiszerű valamikkel van kitöltve.


Amiért őket választottam, mint említettem, szuper árak, van rá garancia(magyar!!!), és tényleg itthon szolgálatótól max 1,5-2x annyiba kerülne az a tudás.

2017. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!