Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » DF 200 nevezetű vape?

DF 200 nevezetű vape?

Figyelt kérdés
Amikor megvettem láttam rajta egy USB bemenetelt és azt hittem, hogy azon keresztül tudom majd tölteni az eszközt. Viszont nem így sikerült... Veszek az elemekhez töltőt, mert úgy jó lesz azt tudom, de a töltő nélkül nem fog toltődni soha az életben? Köszi előre a váalszokat!

2017. máj. 21. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


A 2-3 akksis modokat külön töltővel kell tölteni minden esetben. Jelöld meg az akksikat ès minden töltès után cserèld fel a modban.

2017. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi! Egyebkent szerintem mar elba$ztam, mert en is tudtam, hogy cserelgetni kell oket de sikerult felidegesitenem magam ezen es osszekevertem oket... Ezesetben uj elemeket kene vegyek?
2017. máj. 22. 00:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy :) semmiképp ne vegyél újakat.

Majd a következőnél másként rakod be. Nem olyan nagy probléma, csak nem árt a helyüket módosítani.

2017. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!