Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebay előzmények miért tűnt el?

Ebay előzmények miért tűnt el?

Figyelt kérdés

A 'Purcase history'-ban,

az előzményekben nincsen semmi csak egy termék, amit tegnap rendeltem (pár hónappal ezelőtt többször is rendeltem, ami korábban benne is volt a 'history'-ban, csak eltűntek). Ezt írja: Canceled items > You do not have any canceled unpaid items to display in this view. (és lehet választani, hogy not hidden vagy hidden) Tudtok segíteni, hogy ez miért van?



2017. máj. 26. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, 3 hónap után törlődnek. Nem tárolják a végtelenségig.
2017. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Ugyanabban a sorban ahol a hidden/nem hidden van, van egy See orders from rész is, alapértelmezetten last 60 days beállítással, de ha lejjebb görgeted a menüjét a regisztrációd évéig visszanézheted miket vettél.
2017. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már meg vannak.
2017. máj. 26. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!