Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az erősítőm miatt lehet hogy...

Az erősítőm miatt lehet hogy nem mindig szólnak a bal oldali hangszórók?

Figyelt kérdés
Elég régi már, Sony MHC-3600-as. Ha szól mind a két oldal, akkor azért oda tud vágni, nem is kell nekem ennél több. Ahogy fent említettem, nem mindig szól mindkét oldal. Kicseréltem a kábeleket, és a bal helyett a jobb nem szólt mindig. Ebből következtetve gondolom hogy az erősítővel van valami. A kérdés, hogy biztos az erősítővel van-e gond, és hogy lehet-e ezzel kezdeni valamit? Nyilván egy csere megoldaná a problémát de azért mégis jobb lenne ha én is meg tudnám oldani, és nem kellene rá annyit költeni. Ha nincs más megoldás akkor pár olcsóbb, de nem olyan rossz erősítő opciókat küldhettek. Aki tud segíteni az kérem írjon! Előre is köszönöm! :)

2017. máj. 29. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

"Kicseréltem a kábeleket, és a bal helyett a jobb nem szólt mindig. Ebből következtetve gondolom hogy az erősítővel van valami"


Ebből inkább kábelprobléma következik

2017. máj. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyit számít hogy milyen vastag a kábel? Jelenleg kb 5mm-es, azaz 2x2,5mm-es van bekötve. Elvileg 60W és 6 Ohm-osak a hangszórók, jó ez így, ilyet jó ha veszek újat? Nem értek hozzá annyira, bár ez valószínűleg már kiderült :D
2017. máj. 29. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
60wattnak elég akkora kábel. :D
2017. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom akkor új kábelekkel. Megy a zöld pacsi! :D
2017. máj. 30. 14:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Ki lett cserélve az összes kábel, először jó volt de aztán tök random lenémult az egyik oldal. Szóval mégsem a kábel volt a gond.
2017. máj. 30. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet kontaktos a vegfokod, vagy a hangszorohoz forrasztott kabeled, megneznem.
2017. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!