Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok laptopot ajánlani?

Tudnátok laptopot ajánlani?

Figyelt kérdés
Annyira nem vagyok otthon a témában, és annyi márka meg típus van, amire az egyik ember azt mondja jó a másik szerint használhatatlan, szóval inkább véleményt kérnék mielőtt döntök. Ami fontos, hogy ez egy úgymond ideiglenes laptop lenne, külföldre költözünk pár heten belül, és ezért is kellene. Nem vagyok heavy user, netezésen/filmezésen kívűl max wowozni szoktam. Tudnátok ajánlani valamit ami erre a célra megfelel addig, amíg nem tudok venni egy normálisat? 200 max 300 ezer forintot szánok rá kb. :D

2017. jún. 1. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:

200-300.000-ért?


Asus-t vagy Dell-t vennék.


De inkább Dell-t.


Intel legyen a CPU, mondjuk 1-2 TB merevlemez vagy 1 TB SSD, AMD vagy Nvidia videokártya.


ilyenek.

2017. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. jún. 1. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Dell Vostro: nemzetközi 3 éves helyszíni garanciája van és a Dellnek van az egyik legjobb szervizhálózata a világon.

Vagy az, vagy esetleg HP.

2017. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!