Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vírusos lettem, tanácsok?

Vírusos lettem, tanácsok?

Figyelt kérdés

Bekaptam egy vírust -gondolom- a windows defender nem jelez veszélyt, de a keresőmotor átváltott egy mystarting123, dealwifi nevű fosra, és nem lehet vissza állítani a google, illetve törölni sem.

tanácsok?



2017. jún. 1. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A Windows Defender azért nem jelez veszélyt, mert az csak a számítógépen található vírusokat képes detektálni. Tehát azért nem fog szólni, mert téged ledöntött valami vírusos megbetegedés.
2017. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
41%
újratelepítés,esetleg malwarebytes futtatása.valamilyen malwarekereső mindig legyen fent a gépen,ha másért nem legalább a helyet foglalja.
2017. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
A csúnya az egészben, hogy azt a vírust (pontosabban PUP-ot) te magad telepítetted fel saját kezűleg. Abban is biztos vagyok, hogy a Win10 és esetleg a defender is vagy 3x rákérdezett hogy engedélyezed-e , vagy telepíted-e. A böngészőn belül tiltsd és töröld azt a mystarting bővítményt, aztán pedig futtass egy adwcleanert. Máskor pedig több ésszel netezz és telepíts bármit is.
2017. jún. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
41%

Ha nekem végképp nem megy, akkor a legszükségesebbeket szépen feltöltöm a google drive-ra, dropbox-ra és a többire, aztán szépen újratelepítem a rendszert. Letöltök egy erős vírusirtót, és úgy töltögetem vissza a fájlokat.

Remélem megoldódik. :)

2017. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!