Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A mai napon került elő a kis...

Bazs0123 kérdése:

A mai napon került elő a kis szépség (másfél év után) és gondoltam bekapcsolom!?

Figyelt kérdés
Semmi feltettem töltőre 1órája tölt de egy csík sincs!? Akarom bekapcsolni, az alcor felirat megjelenik de nem kapcsol be!? Benyomtam a kis reset lyukban a gombot. Semmi (ugyanugy alcor felirat). Próbálom a hard resetet azt irja nincs elem!? Nyilván gari nincs.

2017. jún. 9. 20:23
 1/6 Szirty ***** válasza:
100%
Szabad tudni miről "beszélsz", vagy az a rejtvény része?
2017. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
😂
2017. jún. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az alcor nagyon silány minőségű cuccokat gyárt.

Az ebook-olvasóm (alcor saga) 3-szor bekapcsolhatatlan állapotba került. (2-szer újra cserélték garanciálisan, utána meguntam és kidobtam a francba)


Szóval simán lehet, hogy a te rejtélyes alcor cuccod is hasonlóan nagy rakás kaka.

2017. jún. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. bocsi az lemaradt a rövidítgetések miatt. Alcor ZestD714l Tablet
2017. jún. 10. 08:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd szervízbe, talán csak az akkuja rossz. Én nem fogadtam el, amikor a szolgáltató ezt az Alcort ajánlotta, inkább megvettem a drágább Samsung Galaxy Tab A-t. Kiváló tablet PC.
2017. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És van esetleg valami más megoldás mert probaltuk kisutni (16oras folyamat toltes) de nem segit rajta.. Ma akarjuk megnezni mennyit vesz fel az aksi... De nem kotok hozza sok remenyt
2017. jún. 10. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!