Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehetseges hogy valaki...

Hogy lehetseges hogy valaki tud ugy uzeneteket torolni (messengeren) hogy a masik felnek is eltunik? Lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Egyik nap osszevesztem baratnommel, volt beceneve meg chat szin csomo uzenet stb es most nezem hogy minden torlodott ...hogy tudta ezt megcsinalni?
2017. jún. 13. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Törölte a fiókot és/vagy letiltott facebookról (Láttam már ilyet, hogy engem is letiltott valaki aztán az összes általa küldött üzenet eltűnt (az enyémek ott voltak, csak az övéi nem)


De egyébként a face mindig tud érdekes dolgokat csinálni

2017. jún. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy tiltott, vagy törölte az egész korábbi beszélgetést, mondjuk ez utóbbit nem összeveszéskor szoktuk, hanem ha túl sok benne a gif, vagy ilyesmi és az lassítja a csetet.
2017. jún. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ugyanugy ismerose vagyok tehat nem tiltott le meg irni is tudok neki.. olyan fura😳
2017. jún. 13. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!