Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ebbe milyen elem kellhet,...

Ebbe milyen elem kellhet, egyátalán elem kell bele?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 13. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

És ez mi a túró egyáltalán?

De igy ránézésre 1,5V-os AA elem vagy akksi kell bele.

2017. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi ez? Mekkora? A képről nem látszik semmi.
2017. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ránézésre AA, de mivel nincs méretskála, ezért közel sem biztos.


Meg amúgy kicsit pontosíthatnád, hogy mi is akar ez lenni.

2017. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ilyen hülye képet feltenni. Meg ilyen kérdést.
2017. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez egy külső aksi, ami elemes, de a ceruza elem totál nem jó bele, a góliát elem sem, a mini sem, ezért passz.

Majd most beviszem egy szaküzletbe, ahol mindenféle elem van, és kíváncsi vagyok mit mondanak , mi kell bele.

De azt hittem valakinek van ugyanilyen, és egyből megtudja mondani, de sajnos azt sem tudom róla, hogy egyátalán elem kell-e bele :/

2017. jún. 13. 19:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha leírnád a méretét, vagy a cuccnak a típusát, akkor lehetne választ adni.
2017. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

az a baj, nincs rajt név, meg semmi.


Magára az egész kis kütyüre, ennyi van írva, a töltő részénél, hogy: IN-6V OUT-5V

Semmi más, és csak a szerkezet van meg, és én is csak ennyiről tudtam rákeresni :/ Ezért is kell úgy bevinnem majd, hogy még ötletem sincs milyen kell bele, ha egyik elem sem való bele...:/

2017. jún. 13. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy jó eséllyel 18650 Li-ion akksi lesz az.
2017. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ránézésre képekről, igazad lesz.

Ugyanis a ceruza elemnél hosszabb, picit ducibb, de semmiképp nem góliát, épp a ceruza elemtől picivel hosszabb, és picivel ducibb, éppen hogy, ez az akksi amit meg leírtál úgy néz ki, hogy pont ennyivel hosszabb, és dundibb , tehát valószínűleg igazad lesz.

De mivel egy név sincs rajt, csak annyi amit leírtam, nem tudok utánanézni, hogy konkrétan miért kell mennem a boltba, ott kell megkérdeznem

2017. jún. 13. 19:40
 10/13 Szirty ***** válasza:
Miért kellene akkumulátorba elem?
2017. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!