Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Várhatóan most fogok albérletbe költözni, és nem biztos hogy olyan gyakran haza fogok tudni járni, mint eddig a koliból. Ezért szeretnék laptopot.

Igényeim szerint szeretnék rajta komolyabb videókat vágni(nem kell túlgondolni, de jó lenne ha egy sony vegas pro nem szaggatna olyan nagy mértékben rajta pl), photoshopot is kezelni, de mellette szórakozni is, gondolok itt a sims4-re.

Nem tudom milyen árkategóriába tartozna egy ilyen laptop, és azt sem, hogy melyik márkát érdemes mostanában választani, vagy megéri-e úgy általánosságban használtan venni laptopot...

Én nagyon max 120.000Ft-ra gondoltam, de ha annyiért nem találok ennek megfelelőt, akkor is szeretnék ajánlatokat/ötleteket. :)

Szobatársamnak Toshibája van, az igen jól szuperál, pedig nem mostani darab, bátyámnak PakardBell-je, az is rendben van... tanácstalan vagyok.

Köszönöm a segítséget. :)

19/L



2017. jún. 14. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen operációs rendszert szeretnél rajta használni? Sajnos az újabb típusok már nem támogatják a Windows 7 és régebbi rendszereket.
2017. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pedig pont olyat akartam. Win7-et. :D

De ha csak újabb lehet rajta akkor nem tudok ellene tenni. :)

2017. jún. 14. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne vegyél ilyen árban újat, mert csalódi fogsz, ócska ázsiai műanyag gagyik, néhány hónaposan viheted szervízbe, nem kis hibákkal. Válassz inkább cégek által behozott, külföldi cégek leselejtezett laptopjaiból, pl. X-szériás Thinkpadot.

[link]

2017. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
X-széria annyit jelent, merevítőkeretes üzleti laptopok.
2017. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!