Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IPad-be milyen sim-kártyát...

IPad-be milyen sim-kártyát lehet rakni? Milyen iPad-et érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

UPC nagyon jó áron rábeszélt minket egy sim-kártyára, amin elvileg havi 2GB net van, ami nem kellene, hogy kárba vesszen :D Mivel hűségidővel van a telefonban telenoros kártya, meg mindenki azt a számomat ismeri, abba nem tudom átrakni.

Ezért gondolkozom, hogy kellene felhasználni a kártyát. Gondolkoztam valamilyen iPad cellularban. Lehet beléjük ilyen kártyát tenni? Milyen iPad-et érdemes még venni (pl iPad 2-m van, ami már alig megy, tehát olyat keresnék, ami még gyors).

Ha beépített sim-kártya van, akkor is össze lehet hozni a UPC-s kártyávál, ami már megvan?


Remélem minden érthető :)



2017. jún. 15. 09:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Láttam egy iPad minit jó áron. Megéri még?
2017. jún. 15. 09:22
 2/8 anonim ***** válasza:

Vegyél mondjuk ipad pro-t.


Az előtti verzió az ipad air 1-2, de azt már nemigen kapni, inkább a pro-t.


Na szóval szerintem teljesen felesleges a cellular-os ipad, mert mindenhol van már wifi, plaza-ban, hotelekben, kávézó, étterem, és egyre több helyen lesz.


Pénzkidobás szerintem amikor a wifi ingyenes.

2017. jún. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a mi városunkba szinte sehol sincs. Minden helynek zárt a wifi-ke vagy annyira túlterhelt, hogy használni se lehet :(

Meg nem feltétlenül fontos iPad vásárlás most, mert a mostani is még úgyahogy eldöcög, inkább a kártya lehetőségeit akarom kihazsnálni. Meg lehet, hogy ha felvesznek egyetemre, akkor lehet, hogy a kollégiumban csak vezetékes internet lesz és akkor is jól jönne, ha lenne valami, amin lehet mobilnetet használni

2017. jún. 15. 09:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha az iPad cellularhoz 4G van írva, az attól még tud 3G-t? (UPC kártya lehet, hogy csak 3G-re képes)
2017. jún. 15. 12:10
 5/8 anonim ***** válasza:

"Sima" első generációs minit már nem vennék. A mini 2 egész jó áron van már, viszont hosszú távra talán már nem érdemes azt venni, ha többet szánsz rá, akkor iPad 2017. Árban a kettő között van a mini 4 és az Air 2. Szóval csak rajtad áll, hogy milyen méretben és mennyiért vennél.

Utolsó kérdésedre a válasz pedig igen.

2017. jún. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jelenleg az iPad Air 2 áll nyerésre.

Ha vennék egy függő iPad-et, belerakom a telenoros kártyát, akkor annak a kártyának a hívásait át lehet irányítani egy iPhone-ra. Szóval a kérdés lényege, hogy van-e hívásátirányítás lehetősége az iPad-ben?

2017. jún. 15. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem iPad 2017-et érdemes venni. Az air 2 már régi az iPad pró meg drága .
2017. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ipad 9.7 2017-et érdemes szerintem is venni. Olcsóbb és újabb, mint az Air2. A processzora is erősebb és az akkumulátor is fejlődött benne.
2017. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!