Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Led szalagot vsak a végénél...

Led szalagot vsak a végénél lehet megtáplálni? Mi van ha középre forrasztom a tápot?

Figyelt kérdés

#Rgbledszalag
2017. jún. 16. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nem tudom ezt hogy gondoltad, de szerintem nehéz lenne úgy odaforrasztani, hogy ott is maradjon


amúgy működhet

2017. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Logikusan jó megoldás és működik. Oda forrasztod ahová akarod.
2017. jún. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 ledenként ismétlődik a szalag, fel is van tüntetve a forrasztási helyen a polaritás.

Nekem mind a két végén meg van táplálva mert olyan hosszú, hogy egyébként a másik vége már halványabb (üvegfalba 14 méter szalagot építettem be).

Szóval ott táplálod ahol akarod a vágási helynél.

A sarkokban szoktam ráforrasztani ahol amúgy is nehéz a szalagot normálisan behajtogatni, így nincs szem előtt a vezeték.

[link]

2017. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!