Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Letöröltem valamit a számitogé...

Letöröltem valamit a számitogépröl és azota nem jó a hangfalam mitcsináljak? Sürgös! Tvább lent

Figyelt kérdés

A programok és telepitéseknél pc valamit töröltem(azt hittem a pc studio az de nem) és most azt irja ki h lehet h nincs csatlakoztatva a hangfal de csatlakoztatva van szoval lehet h a telepitését töröltem nem tudom.

Ha vennék egy uj hangfalat azt se találná a gép?


2010. máj. 19. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ennek az oldalnak a segítségével szoktam ilyenkor helyrehozni a hangfalaimat:


[link]


Válassz márkát és töltsd le a driver-t. Pontosan milyen hangfalaid vannak? A gyártó honlapján is lehet hozzá hangkártya driver.

2010. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a drivereket kell újra telepíteni /azt a cd-t amit a géphez kaptál/ Felesleges az új hangfal.
2010. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hangfalnak semmi baja, miért vennél újat (amúgy az újat is fel kéne telepíteni). Rakd fel a hangkártya driverét, ha van a hangfalét is.
2010. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemis biztos,hogy letörölted,megpróbálnám az Eszközkezelőben a problémás eszközön a jobbklikket és az "Illesztő program frissítése". Ha eközben bent van a gépben az ő driver lemeze akkor szinte biztos ,hogy ki is javítaná a hibát.
2010. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Teljesen egyértelmű, hogy a hangkártya driver-e sérült. Nem kell megijedni., még véletlenül sincs semmi baja a hangfalaknak. Gondolom alaplapi a hangkártya. Szóval fogod az alaplaphoz kapott telepítőlemezt, kiválasztod róla a hangkártya driverét és feltelepíted.

Égyébként a hangfalakhoz nem kell driver, mivel 3, 5mm-es jack csatlakozón kapják a kimenő jelet. (Kivételt képeznek azok a hangfalszettek, melyek usb-vel csatlakoznak a géphez). ;)

2010. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!