Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10 kék halált ad...

Windows 10 kék halált ad "stopcode" felirattal, ha felemelem a laptopom. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Egy lenovo g510 laptopom van, volt benne cserélve display egyszer, mert elejtettem és betört a képernyő. Kb egy hónapig nem volt baj, majd egyik percről a másikra nagyon érzékeny lett a mozgatásra. Különösen ha úgy emelem meg, hogy a RAM-oknál tartom az egyik felől, akkor néhány pixel elszineződik és ritkább esetben lefagy, gyakrabban kékhalált ad ki stopcode felirattal és újra indul.

Próbáltam működés közben óvatosan mozdítani a ramokat száraz, tiszta, földelt kézzel, de attól még nem történt semmi. Valakinek valami ötlete esetleg? Előre is köszi.



2017. jún. 19. 12:14
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Kéne a stop code utáni kódszám vagy szöveg is.

Mert az mondja meg a hiba jellegét.

2017. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Következőket írja:


Leállítási kód: "PAGE FAULT IN NONPAGE AREA"

Hiba jelenség: "FLTMGR.SYS"


Ezeken kívül csak annyit, hogy hibát észlelt és, hogy újra indul meg egy mirosoft linket, hogy hol olvashatok a problémáról.

2017. jún. 19. 17:50
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Találtam egy leírást.

Angol, de elég jól érthető.

[link]

2017. jún. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ment a zöld kéz.
2017. jún. 20. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!