Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felirattal probléma, nem...

Felirattal probléma, nem találtam megoldást. ötletek?

Figyelt kérdés
Próbáltam már a Subtitle Workshop-pal, beállítani a kódolást, de semmi... a hosszú magánhangzók helyén kérdőjelek vannak, így élvezhetetlen a film. Tud esetleg valaki valami ötletet, hogy hogyan tudnám megoldani? A Subtitle Workshopnál próbálgattam mindenfajta formátumban elmenteni, de ugyanaz lett a vége. Nem nagyon volt még ilyen problémám, nem értem miért jött elő... Tud valaki segíteni? :)

2013. nov. 11. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen programmal nézed a filmet? ajánlom a bsplayert meg k-lite kodec pack feltelepítését és bs playerrel a film nézést.
2013. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
VLC vagy Windows media player-rel. Eddig nem volt gond, azért nem értem. De akkor megpróbálom ezt a programot. Köszi
2013. nov. 15. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!