Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telekom számlatartozás? Többi...

Kir01 kérdése:

Telekom számlatartozás? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha a Telekomtól a nevemre kértem egy 20 megás internetet amit nem fizettem és áprilisban lekapcsolták, a tartozás kamatozódni fog? Össz 37000ft tartozás lett rajta? Választ előre is köszönöm
2017. jún. 23. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem fizetsz, szépen gyarapodik a tartozásod. Be fogják hajtani, ne gondold, hogy megúszod.
2017. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen és mennyi?
2017. jún. 23. 21:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Nézd ez egy elég hosszú sztori és nagyon megjártam , de megpróbálom röviden leírni. Dolgoztam egy helyen ahol megkérték h oda a saját nevemre k9ssek be internetet majd átírják . Én ezt megtettem megcsinálták bekötötték . Útána elmendtem onnan mert nem volt jó ott dolgozni . Eltelt egy két hónap és jön a telefon a főnök ömtő h ez még az én nevemen van. Tartozás is össze jött rajta . A Telekom a netet lekapcsolta . Megkértük h fizesse ki a fönököm hisz ő használta de ő csak halogat. Most mit tegyek😥
2017. jún. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!