Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szamlatartozas most mit tegyek?

Szamlatartozas most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Most kaptam a telekomtol számlát,de a múlt havi számla még nem érkezett meg hozzám többször telefonaltam a telekomhoz ahol mindig azt mondták hogy kiküldték a számlát de a postán azt mondták hogy oda sem érkezett még

Ez a mostani számla kedden jár le

Akkor most lekorlatoznak a múlt havi számla miatt mert ugye a két számla osszecsuszik

Mert még ha hétfőn megmondják mennyit kell fizetni akkor is én egyszerre nem tudom kifizetni ráadásul 20e fellettiek a szamlaim mert hogy ezzel melozok

Ha hétfőn felhívom őket akkor még belefér hogy halasztást kérjék??



2017. márc. 18. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj be hozzájuk személyesen és ott fizesd be a tartozásod. Arra is van lehetőség hogy csak annyit fizessél be amennyit tudsz, és ennyivel is előrébb leszel! Szomszédom köcsög fia is felhalmozott neki több mint 40 ezres telefonszámlát még 2 éve, és a szomszéd azt a számlát 4 hónapig törlesztette mert csak így bírta fizetni az újakkal együtt hogy nem haltak éhen, a gyereknek meg persze büdös volt a munka, még ha diák munka akkor is, kidobni nem dobhatta ki mert nem volt akkor még 18 éves.
2017. márc. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el a papírszámlát, csak a fejfájás, macera van vele ráadásul ha nem kéred, 600 forinttal olcsóbb lesz a havidíjad.
2017. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kell, hogy legyen online fiókod is náluk, ott nem tudod megnézni ill. befizetni?
2017. márc. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha hétfőn felhívom őket akkor még belefér hogy halasztást kérjék??"


Fizetéssel kapcsolatos ügyintézéshez vedd a fáradtságot és ballagj be személyesen valahová. Esetleg vigyél pénzt is magaddal, mert ha kell, akkor a régebbi számlát be tudod fizetni rögtön.

Ezt egyébként sohasem tudtam megérteni, tudod hogy használod, tudod hogy fizetni kell érte. Mi az hogy nem tudod kifizetni? Hogy nem jött csekk?

És? Mindig ugyanarra a számlaszámra fizetsz, az összeg más. És ahogyan előttem is írták, ezen kívül online is el lehet intézni, illetve személyesen is, valamint átutalással.

Szóval neked nem a csekkel van a problémád, hanem a hozzáállásoddal. Kevesebbet kellene mobilozni, vagy nagyobb fizetési hajlandóságot mutatni. Ha pl. céges melóhoz kell, fizettesd meg a számlát, de ha nem gazdaságos telefonálással pénzt keresni, próbálj valami jövedelmezőbbet.

2017. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Telekomnál a nap 24 órájában van ügyfélszolgálat. A számlázással kapcsolatos ügyek is intézhetőek. Többszöri értesítésre se küldték a számlát...no ez a mese.
2017. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Bemenni nem tudok mert a legközelebbi T pont 80kmre van és a munkahelyemen nem fognak elengedni

Kedves utolsó valószínűleg kiküldték csak a postán hagyták el tavaly az adó papírokkal tettek ugyan ezt sajnos

2017. márc. 19. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Elmondom en hogy fizetek szamlat.

Pittyen az okostelefon, hogy emailem jott a Telekomtol. Kiallitottak a szamlat, csatolva ott van az emailben. (Ha ragaszkodsz a papirhoz, kinyomtatod ezt, ugyanugy nez ki mint amit kikuldenenek)

Aztan megnyitok egy alkalmazast amivel egy jelszo megadasaval 2 masodperc alatt befizetem a bankkartyamrol a szamlat. Es ennyi. 2017 van, nem indokolt a postaval, sorban allassal, papirokkal kinlodni.

2017. márc. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!igazad van legközelebb én is így csinálom ,:)
2017. márc. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!