Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik játék érné meg a...

Melyik játék érné meg a legjobban az alábbiak közül? Mennyi rájuk az ideális ár?

Figyelt kérdés

Ugye,nem olyan rég volt a születésnapom, és a szüleimtől mindenképpen egy játékot szeretnék kérni.

Szerintetek ezek közül melyik a legjobb, miért, és mennyiért érdemes beszerezni őket? (számítógépre illetve laptopra)

Wolf Quest, Sim city,Sims 4, Minecraft


Honnan érdemes egyáltalán rendelni?

Válaszaitokat előre köszönöm!



2017. júl. 8. 13:30
 1/7 nemcso ***** válasza:
80%
Én a bablevest szeretem. Te mit választanál ? Van még meggyleves, brokkoli krémleves és halászlé.
2017. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Originen meg ehető The Sims 4 az egyik kedvencem, 40 euró, ha jól emlékszem.

A Minecraftot a www.minecraft.net weboldalon tudod megvenni 25 euróért. (Ez is kedvenc :3)

Simcityt Originen ismét kb 20 euró árában.

A Wolf Guestet nem ismerem :)

2017. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%

Szerintem a Sims lenne a legjobb. Wolf Quest egy rakás fos (bocsi), bár a minecraft is jó, a sim city-t nem ismerem.

Fiú vagy lány vagy? nem mindegy a játékok szempontjából

2017. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
3# Tok mindegy a jatekok szempontjabol!
2017. aug. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de barátnőm rávett hogy vegyem meg a Wolf Questet. Azért nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat:)
2017. aug. 13. 14:01
 6/7 anonim válasza:
A WolfQuest. Én inkább azzal játszom, mint, hogy kockákon ugráljak meg ilyesmik, nekem a Minecraft nem jön be. A Sims 4 sem rossz, a Sim City-t nem ismerem. :)
2018. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Játszhatunk együtt wq-n mert végül az lett :D
2018. júl. 18. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!