Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lenne az ideális sensitivit...

Mi lenne az ideális sensitivity csgo-ban 1000dpi mellett?

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom, hogy 5, akkor te azzal fogsz mostantól játszani, hiába szarabb leszel tőle?


Kétlem hogy lenne rá szabály. Ahány ember és ahány egér van, ahány kézméret és felület, + a játékbeli több ezer variáció pont annyira különböző, hogy ne lehessen tételesen felsorolni mi jó (mert kinek mi a kényelmes egy szubjektív dolog). Ha találsz is valamilyen leírást az is egy adott ember setupja és ő azt azért ajánlja mert neki személy szerint működik.


Normális oldalakon pedig leírják, hogy neked kell egy alapbeállítást megadni, majd aszerint növelni vagy csökkenteni a számokat, hogy mennyire fejlődsz vagy esel vissza tőle. Azt szokták mondani hogy a profik alacsony DPI-vel (4-600?) játszanak, de minden értéket úgyis ugyanúgy be kell gyakorolni.

2017. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt én mind tudom és értem csak kíváncsi lettem volna hogy van e valamilyen matematikai összefüggés vagy számolás/mítás amivel meg lehetne-e mondani, és az után kicsit varjálni.
2017. jan. 27. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egérpadod? Ha van akkor az alap DPI-vel az egyik feléből a másik felébe húzd az egeret! Az értéket pedig utána úgy állítsd, hogy mire az egér elér az egérpad egyik felévől a másikba, addigra pont fordulj 360°-ot!

Ha nincs egérpadod jelölj ki egy tetszőleges intervallumot

2017. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én azt tudom tanácsolni, ha van egy nagy egérpadod akkor a sens*dpi=legyen kb 1000, mivel a profi játékosok is általában ezt használják és ha nekik bevált akkor nekem miért ne lenne jó. Ahogy az előző válaszoló is mondta ajánlott minél kisebb dpi( ha tud az egered akkor 400/500 a leggyakoribb amit használnak a profik). Azzal nem értek egyet, hogy cserélgesd ha ledob. Szerintem a legfontosabb, ha kiválasztottál valamit akkor azt tartsd meg, mert bármit választottál ha sokat gyakorolsz vele az izmaid megjegyzik és az agyad megjegyzik a mozgásokat és pontosan tudsz majd lőni.
2017. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézd meg mekkora mozdulat kell hogy 180 fokban megfordulj , tehát a hátad mögé nézz. Én ugy szoktam belöni hogy egy nagyobb rántással pont magam mögé nézzek, néha alacsonyabb , de amelyik egér csak 1000 dpi-t tud minimálisan az nem valami jófajta egér lehet és valószínű egy nagyobb rántásnál öszezavarodik a fejegység , de miért pont 1000 - az sok :D 400-szokott lenni meg 800 max
2021. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!