Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meghalt az autórádióm?

Meghalt az autórádióm?

Figyelt kérdés
Van egy elhúzható kis rekesz amibe van egy kis tároló meg a szivargyujtó. Abba a kis tárolóba szoktam bedobni fémpénzt vagy kulcsot és most véletlenül a szivargyujtó lyukba bele esett a fém kulcs elkezdett szikrázni gyorsan ki is kaptam ekkor történhetett valami a rádióval mert teljesen meghalt. Ujra indítottam a kocsit semmi, levettem az előlapját a rádiónak(nem tudom miért nő vagyok nézzétek el ez jutott eszembe hátha) de semmi. Mit csináljak vagy mi lett egyáltalán ilyennek nem lenne szabad megtörténni hisz maga a szivargyujtó dugasza is fém nem tudom milett valaki tud segíteni?? Amugy Kenwood a rádió ha ez valamit számít is.

2017. júl. 9. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Zárlatot csinált, amikor beleesett a kulcs. Keresd meg a kocsiban a biztosíték-panelt és cseréld ki a kiolvadt biztosító betétet egy ugyanolyan értékűre. (színnel vannak jelölve az értékek)
2017. júl. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahj rohadt f0stalicska.


Köszi:)

2017. júl. 9. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!