Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Autós erősítő - két kérdés -...

Autós erősítő - két kérdés - kis keverő közbeiktatásával tényleg hangosabb, mert nagyobb jel megy be?

Figyelt kérdés

Azaz létezik valamiféle nemzetközi standard arra, hogy egy keverőnek pontosan milyen a kimenő jelszintje?


Tapasztalatból is gyanús a dolog, mert tény ami tény, nagyon nem mindegy, hogy miről adom neki a bemenő jelet. Másik erősítőtől vagy keverőről vagy mobilról vagy fejegységről, stb stb.


A kérdésem:

1, Mit jelent az, hogy "low input" és "high input" ? a jelentését angolul tudom, nem ez a kérdés, hanem műszakilag ez a low és high ez valami standard érték? és melyik mennyi és melyikre mit tanácsos rákötni? Nekem csak annyi dereng,. hogy nagyon nem mindegy h AUX, LINE IN vagy MIC IN bemenete van egy készüléknek, mert mindegyiknek más a jelszintje, csak jó lenne tudni, melyiket mikor tanácsos használni (persze a mic in kivételével). De ha jól tudom, az AUX a mic és a line között van jelszintben (persze nem biztos h jól emlékszem).


2, Ha pedig egy mini keverőt közbeiktatok, akkor tényleg az felerősíti nagyságrendekkel a jelet, és így a végeredmény az lesz h sokkal hangosabban szól az erősítő? És ez esetben már tök mindegy, h AUX vagy LINE IN vagy HIGH vagy LOW bemenetre teszem; akkor is ugyanaz lesz a végeredmény?



2017. júl. 12. 08:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!