Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok olyan könyvolvasót...

Tudtok olyan könyvolvasót mondani, amelyiken a scannelt pdf cuccok teljesen jól olvashatóak?

Figyelt kérdés
Én már több eszközt is kipróbáltam, de mivel ott ugye szó sincs betűkről, csak képekről egy scannelt pdf állományban, így hiába állítgatom a betűméretet, belassul az egész, és sehogy sem tölti ki a képernyőt olvasható méretűre. Köszi a választ előre is! :)

2017. júl. 18. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én erre a célra tabletet használok, az e-book olvasón csak e-bookot szoktam.
2017. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel egy ebook többnyire 5-6 coll képátlójú, eleve alkalmatlan A4 méretű szkennelt pdf olvasható megjelenítésére.

Csak a megfelelő e-book formátumokat tudja nagyítani, kicsinyíteni, betűméretnek megfelelően áttördelni.

2017. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, egyszerűen nagy felbontású és nagy méretű képernyőset kell venni. Azzal is nehézkes lesz (meg k* drága)(meg nem lehet zsebben hordani), de az élet nem fenékig habostorta/tejfel.

Én a Pocketbook 840-est használom pdf-es célra, az még ráadásul pdf-et tekintve lassú is. :D

2017. júl. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem költök feleslegesen egy kindle paperwhite-ra. Azt hittem, azon jobb lesz. Köszi :)
2017. júl. 20. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!