Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen számítógépet és monitor...

Milyen számítógépet és monitort/laptopot ajánlotok videó vágásra, fénykép szerkesztésre?

Figyelt kérdés

Hobbi szinten foglalkozom videózással és fényképezéssel, de mikor a szüleimtől elköltöztem ott hagytam a számítógépem. Van egy egyszerű laptopom, de nem viszi a video vágó programot meg a photoshoppot sem, ezért tenyleg elég egyszerű.

Szóval olyat keresek ami ehez ideális lenne.

Elnézést amiert nem egy szakszerű leírás, de nem vagyok profi tényleg csak hobbiból, de akkor már jol akarom csinálni.



2017. júl. 19. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik videószerkesztő programot használod?
2017. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem létszükség, hogy hordozható legyen akkor PC-t vennék.

Nálam most ez van:

Monitor: Dell U2711, Dell U2311 (ezek nem mai darabok, az egyik S-PVA, a másik IPS paneles, nekem a Dell jött be de az LG-vel se tudsz mellélőni nagyon),

Alaplap: Gigabyte GA-H170M-D3H

CPU: Intel Core i7 6700

RAM: 4*8GB Kingston Fury 2133MHz DDR4

VGA: Geforce GTX 960 2GB,

2db SSD, az egyiken a rendszer, másikon a cache. A fájlokat 7200RPM-es HDD-ken tárolom.

2017. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2017. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg a pinnacle studiot használom, nem egy nagy szám. Meg a sony vegassal próbálkozom. (vagyis minden múltidőben mert 2 honapja egyik sem).


Illetve pontosan nincs keret szabva, nyilván szeretném minél gazdaságosabban megúszni és nem fel milliot kolteni rá.

2017. júl. 19. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kell a gyors renderelés :


Ryzen 5 1600 60k

Asus Prime B350-Plus 32k

8gb ddr4 22k (legalább 3200mhz és Samsung b-die)

Egy 120GB-s ssd amire megy a rendszer + a progik 20k

1tb hdd WD10EZEX 14k

Pure power 10 400w 17k

Raijintek Arcadia 10k


Ez eddig 175k forint.


Videokártyából most nincs semmi rendes áron, de a gtx 1050ti teljesen jó ilyesmire és még akár játékra is kb 50k

Osszesen 225k forint. Ez kicsit kevesebb mint egy negyed millió úgyhogy úgy gondolom még a keretben vagyok

2017. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!