Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Minden Processzort kell...

Minden Processzort kell Pasztázni?

Figyelt kérdés
Nekem van egy i7-2600k processzorom nem tudom kellene-e pasztázni?A hűtője egy alap intel hűtő.Vagy attól függ,hogy hogy hány fokos játék közben?

2017. júl. 26. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

A paszta az kell. Viszont ha most nincs otthon pasztád, addig nyugodtan használhatod anélkül is amíg be nem szerzed.

(Sokan okoskodnak, hogy paszta nélkül be ne indítsd mert felrobban meg szétég, de ez hülyeség ahogy van. Pár fokkal magasabb lesz a hőmérséklet, semmi több)

Saját tapasztalatok.

De azért szerezz be egyet a napokban, mégha valami olcsó 400 forintost is.

2017. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mert van ithon paszta csak nem tudtam hogy kelle minden processzorra de akkor most pasztázom is. Köszi mégegyszer!
2017. júl. 26. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell minden processzort pasztázni. 486-osok 50 MHz alatt simán elfutottak hűtőborda nélkül is, aztán jött a bordázás, aztán a hűtőventi, végül az erősebb Pentiumokon a pasztázás is alapkövetelménnyé vált. 20 évnél fiatalabb processzorokat már általában kell pasztázni :)
2017. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!