Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem megy a GTA 5 rendesen...

Nem megy a GTA 5 rendesen mióta letöltöttem a magyarosítást? Cd-ről van?

Figyelt kérdés

Hello

Letöltöttem a GTA 5 magyarosítást azóta eltűnt az elejéről a menüsáv, és hiába állítom vissza amikor elindítom ugyan úgy egyből tölti a story módot! A másik mikor elindítom a játékot és bejelentkezem a social clubba akkor azt írja hogy bejelentkezve, de amint elindul a játék ki írja ugyan ezt és mögé azt írja hogy {offline}, és nem megy a GTA 5 online. Remélem van megoldás és nem kell újra megvennem! A választ előre is köszi

UI. Remélem érthetően sikerült megfogalmaznom!



2017. júl. 26. 21:25
 1/4 anonim válasza:
Moddal NEM LEHET menni onlineba, mert bannolnak érte (ezért is nem választani a "menüsávon"). Ezért is kezdi el tölteni a Story modot. Ha kiveszed a modot, minden rendben lesz.
2017. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már letöröltem a modaktivátort!
2017. júl. 26. 21:45
 3/4 anonim válasza:
Egyes vagyok. Oké letörölted. Akkor most tedd vissza azt a másolatot, amit a mod berakása előtt csináltál (mert ugye ilyenkor kötelező ilyet csinálni). Ha nem csináltál, akkor törölj le MINDENT ami a GTA-val kapcsolatos és tedd fel újra a játékot és akkor tudsz onlineozni, feltéve, ha eredeti a játék.
2017. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Végül a magyarosítás készítői végre vissza írtak és meglett oldva!
2017. júl. 27. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!