Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy LED-szalag végéből...

Ha egy LED-szalag végéből levágok valamennyit, mert kevesebbre van szükségem, kell még vele valamit csinálni ott, ahonnan levágtam, vagy működni fog így rendesen, és nem lesz vele több dolgom?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha valahol megtalálható a válasz a kérdésemre, de nem találtam. Szóval pont olyan méret nincs, amekkorára szükségem lesz, most egy kicsit hosszabbat rendeltem, és majd levágok a végéből. Tudom, hol szabad levágni, ezt az infót megtaláltam. A levágott rész nem lesz sok, de arra nem lesz szükségem, amit levágok majd az eredeti hosszúságból.
2017. jún. 24. 21:15
 1/2 Zzzoli ***** válasza:
100%
Ha ott vágod le, ahol kell, semmi dolgod nincs, annyival rövidebb lesz!
2017. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. jún. 24. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!