Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért melegszik fel a processz...

Miért melegszik fel a processzorom játék közben?

Figyelt kérdés
Gyári inteles hűtővel pasztával együtt játék közbe felmegy akár 90C-ra. Procival se lehet gond mert alapjáratok tökéletes, csak játék közbe ilyen. (I5-2400)

2017. júl. 27. 02:32
 1/4 anonim válasza:
51%

És biztos az annyi is?

Fogd meg a hűtő alját a procihoz közel, ha éget, akkor annyi. :)

Nekem minap a kezembe akadt egy régi alaplap, a procihoz tartozó fetek közül egy döglött volt. Túlfeszt adott a procinak, ezért nem értettem, miért borzalmasan forró.

Vagy nézd meg, jól illeszkedik-e a hűtő a procira.(szétkeni-e egyenletesen a taknyot a procin)

Végső esetben próbáld másik alaplapban.

2017. júl. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vennék rá egy hűtőt kb 10kFt de az normális..meg amúgy mióta nem lett újrapasztázva lehet arra is szükség lenne..amúgy meg a gyári Inteles dolog hát mitne mondjak..
2017. júl. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Én vennék rá egy hűtőt kb 10kFt de az normális..meg amúgy mióta nem lett újrapasztázva lehet arra is szükség lenne..amúgy meg a gyári Inteles dolog hát mitne mondjak.."


I5-2400-am van. Kb 2500Ft-os hűtő van rajta, gyakorlatilag azt tudja, mint a gyári, csak az már elkopott (a csapágy miatt zajos lett). Tökéletesen hűti, a nyári melegben, amikor kint 40, a szobában 35°C van, a proci nem megy 60-62°C-nál feljebb. Zárt ház, oldala rajta. Nem ezeréves AMD ez, hogy 10k-s hűtő kelljen rá. Igaz, tisztán tartom a hűtőt, azaz rendszeresen portalanítom. És rendszeresen (párévente) újrapasztázom. A kérdezőnek ugyanezt javaslom.

2017. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megprobálom.
2017. júl. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!