Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » "Connection error" - Clash...

"Connection error" - Clash Royale és Clash of Clans, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy ideig németországban tartózkodom és egy tanya szerűségen vagyok. Nos, térjünk a lényegre. Rácsatlakoztam az internetre (ami hol elmegy hol nem) és rögtön beszerettem volna lépni a kedvenc játékaimba (Clash of Clans és Clash Royale) és ezt a szöveget írta ki: Unable to connect with the server, check your connection network and try again. Ja és Connection Error (nem lost) tehát úgy érzékeli mintha nem lenne net pedig 2-3-s erősségen van mindig. Ezek után megnéztem a többi online felületet is és azok mind tökéletesen betöltöttek, YouTube is. Próbáltam újra installálni a játékot, hiába, illetve a routert is többször újraindítottam de hiába.. Ha tudtok segíteni, légyszi válaszoljatok.

2017. júl. 30. 20:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!