Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha a UPC...

Miért van az hogy ha a UPC által adott Technicolor-os modem el van fordulva 2 cm-rel akkor miért lesz rossz a vétel 9 méterrel odébb? Esetleg ha vennék egy routert az javítana a helyzeten és nem fog szakadozni és lecsatlakozni a rajta lévő eszközök?

Figyelt kérdés

És 150nm-es lakásba milyen router jó?


Láttam hogy a régebbi routereknél azt tapasztalták sokan hogy erősebb volt a jele mint a mostaniaknak.


Akkor ma már csak egy 70K router ami jó megoldás 150nm-es lakásba?


Technocloros routert ki lehet e-majd dobni és csak az újat használni? Milyet ajánlanátok a mostaniakból?


Elnézést a sok kérdésért csak eddig egyikre sem találtam megoldást.


2017. aug. 2. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az UPC nek is biztosan van vevőszolgálata. Hívd fel őket, és kérdezd meg, hogy használhatsz e hozzá másik modemet, mint amit adtak.Mellesleg az, hogy a modem elvan fordulva kicsit ( a nem tudom mitől?)semmit sem jelent.
2017. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már pedig jelent nála ha 2 cm-re el van fordulva. Mert mindjárt jobb lett a net. Csak azt írom amit tapasztalok és próbálom megoldani ezt az örökös bajlódást.
2017. aug. 4. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!