Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Joyetech eGo AIO PRO 2300mAh...

Joyetech eGo AIO PRO 2300mAh e-cigit ha vennék, és szeretném újratekercselni a porlasztót, milyen fajta huzal kell bele?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy 0,5 vagy 0,6 ohm-os, mivel alapból ezt a kettőt adják hozzá (1-1 darabot), előbbi tüdőre, utóbbi általánosabb használatra. Ha a kisebb ellenállásúhoz tudok csak hozzájutni, gondolom az nem olyan nagy baj, max több menetet tekerek fel, és akkor kicsit kitolom az ellenállás. Az a baj, hogy fogalmam sincs milyen fajta huzal mehet bele, mert eddig egy mezei e-cigit használtam, amiben ilyen micro porlasztó volt, 1.8 ohm-os (ami egy mezei, szabályozatlan maxon 3,7V -os feszültségen üzemelt), ha meg tekerni akartam, akkor 0,16 - 0,20mm huzalt használtam 1.8 - 2 ohm közötti tekerésekkel (utóbbi kellemesebb volt, nem égette meg a vattát). De ennek az újnak valami brutál alacsony lehet az ellenállása, ezért nem tudom mi tévő legyek.

2017. júl. 26. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ugyan az a porlasztója van, mint az egrip2-nek, akkor 95% hogy nem fog sikerülni a felújítás.
2017. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kimaradt...

0.32 SS-sel 6-7 menet 0.7-0.8 ohm

2017. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!