Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az Emagnál rendeltem egy...

Az Emagnál rendeltem egy partnercégétől Xbox-One-t mikor még raktáron volt! (? )

Figyelt kérdés
De ma pedig azt írta a partner cég hogy elfogyott és nem tudják mikor lesz az Emagnál újra! Nem tudjátok milyen gyorsan szállíthatnak újat?

2017. aug. 8. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdezd meg őket.
2017. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na de nem mindegy, hogy ezt emailben írták neked reagálásként a rendelésedre, vagy a weboldalon írják, miután sikeresen visszaigazolták a rendelésed.
2017. aug. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1-es hiába írok nekik mert nem nézik meg sose az emailem...

2#-es miután visszaigazolták

2017. aug. 8. 16:55
 4/5 belapus ***** válasza:
Csak föltételezem, az adott áruház ÁSZF-jében benne van, hogy a visszaigazolás nem jelenti automatikusan a rendelés elfogadását, mert a készletinformációk nem biztos, hogy pontosak.
2017. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már vissza írtak hogy reggel 7:45-kor kezdjem el hívni az ügyfélszolgálatot és akkor bekapcsolnak! És ott megbeszélhetem vele
2017. aug. 8. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!