Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Majdnem egy hete vettünk egy...

Sjt09 kérdése:

Majdnem egy hete vettünk egy xbox one s-et már az elejétől ahogy bekapcsoltam a gépet a ventilátor hangosan szólt, de ezt csak akkor lehet hallani ha mondjuk csendvan a lakásban de aztis csak akkor ha közelebb mész a boxhoz. Szerintetek mittegyek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális, elég jellegzetes hangja van a One hűtésének.
2017. júl. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen.
2017. júl. 27. 07:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem xbox 360 volt, és ugyanezt vettem észre először, azt hittem ez valami vicc, hogy olyan hangos, de utánanéztem neten és ez ilyen.


Szóval ez tényleg ilyen hangos.

2017. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hogy irtatok.
2017. júl. 27. 09:42
 5/7 Captain Logic ***** válasza:
Űha.. “Ha elnémítom az egész kerületet, és beledugom a fejem a konzolba, hallom a ventit! Mit tegyek?”
2017. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom nem a legjobban fogalmaztam de mivel hogy nem volt még ilyenem nem sok mindent tudok róla
2017. júl. 27. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Xbox 360 azért jóval hangosabb mint az One. Annak szinte semmi hangja nincs. Viccesen írtad mert igen ha csend van a lakásban és közel hajolsz hozzá akkor hallhatod a ventilátort. Ha játék közben is hallatszik odahajolás nélkül na az a gond.
2017. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!