Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen fülhallgatót ajánlanáto...

Milyen fülhallgatót ajánlanátok kb.5 ezer forintért?

Figyelt kérdés

2017. aug. 10. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Sonyt. Hova kuldod az otezremet?
2017. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
73%
Szia. Ha rám hallgatsz, akkor 5 ezer forintért Nem fülhallgatót veszel. Gyűjtesz kb. 8-9 ezret, és veszel egy fejhallgatót. Én évekig fülhallgatót használtam, nekem kényelmetlen volt, meg macerás is, eltűntek. Aztán fél éve megkaptam nővéremtől a fejhallgatómat, egy JBL- valamit (nem tudom a nevét, csak a márkát) És hidd el, ég és föld. A hangzása kétszer olyan jó, mert nagyobb benne a membrán, plusz szigetel is, így meg tisztábban hallod a zenét.
2017. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy sokkal jobb a hangzása. Tesómnak rendeltem még két éve egy Lux fejhallgatót, még mindig tökéletes, mind a hangzása, mind a kábelek minősége. Még mindig az eredeti van benne, pedig pótkábelt is adtak hozzá, de nem tört meg. De nekem kényelmi szempontból kellene fülhallgató, csak az volt a baj eddig, hogy az 1-2 ezres szarokat vettem, és hamar tönkrementek, főleg a zsinórjuk...
2017. aug. 10. 09:27
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezekről vélemény?

2017. aug. 10. 09:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg egy ilyen:

[link]


Utóbbit meg tudnám venni személyesen is, nem kellene rendelnem..

2017. aug. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!