Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudok a facebook-on...

Nacui kérdése:

Hogy tudok a facebook-on ténylegesen oldal nevet változtatni?

Figyelt kérdés
Hiába akarok nevet változtatni, nem engedi a face. Akár mit próbáltam, már végig böngésztem a súgot, mindent, de semmi értelmeset nem találtam. Próbáltam többször cserélni, de az "oldal irányelvei nem felelnek meg" de semmi ilyet nem találok, hogy hol tudnám változtatni vagy bármi.
2017. aug. 20. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mint mondtam a súgóval semmire se mentem hiába olvastam el hatszáz hatvan hatezerszer hiába próbálom amit ott ír semmi nem változik
2017. aug. 20. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem csak elolvasni, értelmezni és felfogni is szükséges ezeket az információkat.

És elfogadni hogy nem korlátlanok a lehetőségek.

Egyebek közt a változtatás mértéke sem lényegtelen.

Jancsikáról Jánosra megengedett.

Jancsikáról Juliskára nem.

2017. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Felfogtam mit ér, csak éppen amit ír egyrészt teljesen más néven lehet megtalálni, és nincs is benne ami kellene.

Egyébként egy Beauty-t kétlem hogy hatalmas probléma lenne Beauty & Nails-re cserélni.

2017. aug. 21. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor beadtad a változtatás igényt, akkor milyen dokumentumokat kértek be az igazoláshoz?
2017. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmilyet
2017. aug. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!