Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A www.megdugnad.com ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A www.megdugnad.com ez egy rosszlanyok.hu oldal párja vagy ez ténylegesen szexpartner kereső oldal?

Figyelt kérdés

#hirdetés #prostituált #www.megdugnad.com #megdugnad
2014. ápr. 13. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Néztem fotókat,és kamuképek....külföldi honlapokról szedték őket többnyire....
2014. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindkét válaszolónak ment a zöld like :D az elsőn jót röhögtem :D
2014. ápr. 13. 19:09
 3/10 S.Jocó válasza:
100%
A www.megdugnad.com egy kamu oldal, ami lehúzásról szól! Az ott látható hirdetések fotóit külföldi szexoldalakról szedték össze. Senki egy fillért se fizessen!!!
2014. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ChaosX válasza:
100%
A megdugnad.com egy kamu oldal.Átverés az egész.Netről lehúzott képek vannak fent és ugyan valaki válaszol, sőt "beszéltet" hogy minél több emelt dijas sms-t (300Ft/SMS) küldj. Mindezt nagyon ügyesen és hitelesnek tűnően. Szóval kerüljétek nagy ívben! A képeket a google image search-el bárki megtalálja külföldi oldalakon.
2014. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Kár, hogy erre a bejegyzésre csak a regisztráció után találtam. :/

Járt már így más is konkrétan ezzel az oldallal? Számláztak a regisztrációért, vagy valami egyébért költséget? (SMS-t nem küldtem) Esetleg valahogy lehet törölni a rendszerből?

2014. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kunsrac válasza:
Igen, küldtem válaszokat nőknek, lányoknak, de ezek szerint kamu volt az egész. Hogy tudom magamat letörölni a megdugnad.comról?
2014. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kunsrac válasza:
és a szexelni.hu ugyanilyen jogsértő bűnozö oldal?
2015. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szevasztok


Ezt a választ azért fogalmazom, hogy mindenki az én hiszékenységemből, naivitásomból okuljon.


Az oldalon megadott módon megadtam az adataimat és elkezdtünk dumálni a csajszival aki nem is lakott 20-30 Km-nél messzebb mondta is hogy "de jó! közel lakik" bla bla (valszeg ez is kamu volt, lehet valami alföldi faluból írkált nekem én amúgy Zalában élek). Tudván hogy rohadt drága a megdugnád.com rendszerén keresztül beszélgetni (szerettem volna megkerülni a rendszert) kérdeztem tőle van-e NETje esetleg facebook azon tudnánk folytatni a beszélgetést. Fúrcsáltam hogy hárított mondván ha nem gond neki ez nem megoldott. Oké mindegy (már ekkor észbe kellett volna kapnom hogy te hülye ez szivat téged, egy 26 éves csajnak milyen má hogy nincs internetje nekem ez tök hihetetlen visszagondolva) dumáltunk tovább ki vagyok mi vagyok én persze 5-6 soros üziket írtam, amit ő 2-3 üziben kapott meg (azt is hiányosan), gondolom így is számlázta a rendszer, szóvá is tette hogy írjak kevesebbet. Mondom nálam egybe megy el, egy üzenetben. ezután lassan ráeszméltem hogy moderálják az üzeneteket vagy is nem a telefonjaink között zajlik a beszélgetés kizárólag hanem egy 3. fél szűri az üzenetek információ tartalmát. Nem lehet benne vezetéknév, helységnév, telefonszám (pl ha csak kizárólag telefonszámot küldesz akkor a másik kap egy üres üzenetet). Jó az túlzás hogy nem lehet, de számíthatsz rá hogy egy összetett cím elküldésekor csak a fele érkezik meg és 20 perc múlva még mindig a cím a téma amit 26x elküldtél neki. Borzalmasan idegesítő tud lenni.

Én napokig nem is aludtam emiatt mert tehetetlen az ember. Vágysz a képen látható csajszira akit látszólag kicsit megismertél akivel beszélgetsz és valaki direkt akadályoz ebben.


Amúgy a mobil előfizetésemen első nap összegyűlt 23.000 Ft túlforgalom a 3000 forintos előfizetésemhez képest le is korlátozták a telefon szolgáltatást nem hívhattam és sms-t sem lehetett küldeni. Másnap befizettem és folytattuk a csajszival akkor 15.000-nél tiltottak le következő nap. Délután azt is befizettem de mivel nem vagyok a felső 10.000 tagja itt álltam meg! Meg volt beszélve a hol és a dátum (természetesen 2 hét múlva mér is ne addig még le lehet gombolni rólam + 100 ezret) és ő még kekeckedett hogy maajd megbeszéljük a pontos időt és hogy azért maradjunk napi kapcsolatban, de nem kell ám sokat írni kevés is elég. (Hogyne)


Egy érdekesség viszont feltűnt beszélgetés közben! Mikor azzal fenyegetőztem hogy akkor mára ennyi több üzenet nem lesz, akkor a moderátor engedett átmenni olyan infókat ami lényeges volt a randi helyét, idejét illetően, egyszerre többet is. A csajszi ezt a hálózat hibájának minősítette de ez végül is lényegtelen. A beszélgetés alatt a csajsziról lényegében nem tudtam meg semmit.


Az egész egy nagy fikció arra építenek hogy megnézel 3-4 képet és megkívánod a rajta látható személyt és miközben beszéltek, emiatt a feltételezett vágy miatt vagy ösztönözve és hát persze a kamu személy szavai által is, hogy minél többet üzenj.

Ráadásul valószínűleg a moderátor szabályozza az üzenetek hosszát illetve ő darabol. Te elküldesz

1-et de lehet 4-et számláznak. 1x300 Ft vagy 4x300 Ft nem mindegy!


A lényeg hogy most már lesz@rom. Kellett ez a tanulópénz hogy felébredjek.

Interneten nem igazán lehet csajozni ahhoz el kell menni szórakozni hogy szemtől szemben tudd leszólítani a csajokat, vagy könyvtár, múzeum és rengeteg hely van még ahol lehet kúltúráltan ismerkedni.


Állítólag mindkét oldalon szedik a tarifát de szerintem ez megint kamu.


Az oldal üzemeltető cégneve: Startrust Kft.

Utolsó éves nettó árbevétel: 54.887.000 HUF és ezt mind lehúzásból, remek ötelt hogy kell kihasználni mások szex iránti igényét.

A cég székhelye: 2161 Csomád, Kossuth út 68. (Pest megye, Dunakeszi járás)

Ha tényleg ez a cég felel a fentiekért akkor kicsit átrendezném ott a berendezést bármit is fogadtam el az Általános Szerződési Feltételekben mikor elkezdtem használni a szolgáltatást.


Akinek nem inge nem veszi magára nem volt szándékom senkit sem felbujtani semmire.

Csak az elkeseredés szól belőlem, az viszont joggal.


Remélem lesz olyan akit fel tudok világosítani, köszönöm a türelmet.

2015. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kalmi91 válasza:
Hogyan tudom törölni magam ?
2015. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A megdugnád.com oldalon, legfelül vagy legalul, van valami elérhetősége az oldalnak illetve az adminisztrátornak egy email címre gondolj.


Bár rengeteg pénzem ráment erre a sz@rra, az emailed mindenképpen tisztelettel fogalmazd meg.

Én "Tisztelt megdugnád.com"-al indítottam és belefoglaltam hogy deaktiválják a szolgáltatást a (itt megadtam a számom) mobilszámra.


Később kapsz egy emailt hogy deaktiválták a szolgáltatást a telefonszámodra stb... és ezzel ennyi.


Remélem tudtam segíteni.

2015. szept. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!