Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ti milyen elektromos cigit...

Ti milyen elektromos cigit ajánlanátok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Plusz ti hány évesen kezdtétek használni?

2017. aug. 23. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Három éve használom.

A legalapabb szett talán egy jobb minőségű eGo spinner egy sima kanócos patronnal - egyszerűen használható, könnyen tisztítható. Ilyennel kezdtem, ma már a fiókban van, akit érdekel az ecigi annak itt a munkahelyen kölcsönadom (hogy ne költsön amíg kipróbálja). Talán kb 8 ezer körül van manapság egy ilyen szett, alá ne menj, sok a hulladék. És ne akarj rögtön mechanikus modot venni meg ilyesmik.

Ha bejön elkezdheted túrni a kínai webshopokat pl fasttech. Hatalmas választék, sok vélemény. Jelenlegi kedvencem egy eLeaf iStick Pico és egy Joyetech kazán amelynek kazánja felújítható könnyen. Illetve szeretem még az eLeaf iCare mini-t, ha valami nagyon zsebrevágós kell.

Nem trendi gőzölgő hipster vagyok hanem csak valaki, aki ki akarta váltani a cigit valamivel, ami potenciálisan közel sem annyira káros. Amit írtam nekem bővel elég.

2017. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Istick pico, Kanger subtank mini-vel.

A többi tankkal nekem nem sikerült leszokni de a Kanger-rel kb 2 ève nem dogányzom.

2017. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!