Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy a laptop javítása helyett egy levásárolható utalványt adnak a Media Marktban?

Figyelt kérdés
MediaMarktba vásárolt laptopot (kb 10 hónapja vettem) visszavittem azzal a hibával hogy recseg a hangszórója és a képernyőn van egy 20cmes fehér csík. Nem ejtettem le, nem lett semmi baja. Magától jelenz meg. Azt mondták javítják vagy levásárolható utalványt adnak. Mennyi az esélye hogy levásárolhatom az árát? Volt már aki így járt? Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 25. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A fehér csík arra utal, hogy a kijelzőnél elengedett a

szalagfólia ragasztása. Az egyértelmű konstrukciós hiba.

Valószínűbb, hogy javítani fogják.

2017. aug. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha felajánlják hogy válassz akkor választhatsz. De igazából ők dönthetik el mit csinálnak, tehát ha a javítást olcsóbbnak ítélik meg akkor javíttatni fogják.
2017. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2017. aug. 25. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszont az jó ha tudod, hogy nem kötelezhetnek utalványra. Ha nem javítható, és nincs pontosan ugyanolyan típusú cseredarab, akkor a vételárat kell visszakapnod kp-ban vagy számlára utalva.
2017. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!