Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T8 ledes cso miert egett ki...

David2014 kérdése:

T8 ledes cso miert egett ki ha a megfelelo bekotest vegeztem? Lent magyarazat

Figyelt kérdés

Tehat 4 db 20 w-os ledes csovet kotottem be az alabbi diagram alapjan: [link]

nem hasznaltam foglalatot, hanem direkt a szalakat talpacskakkal rakotottem, amint az abra is abrazolja csak az egyik oldalara,egesz pontosan a rajznak megfeleloen , kulonben egy masik videoban is ugyanezt lattam:

https://www.youtube.com/watch?v=BvFsH7DcbTE

Amint aram ala kerult a bekotes, egyet lott - a biztositek leesett ...es kesz, tobbet se kep se hang. ha kulon kotottem egy csovet mindket vegetol , akkor se ment, lehet kidobni vagy lehet meg kezdeni vele valamit?

ezekrol a csovekrol van szo amugy : [link]

barmilyen segitseget megkoszonnek !



#ledcso
2017. aug. 26. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Nem jól kötötted.

2. Csipkebokor vessző.

3. Itt a hozzá való bekötés: [link]

4. Szívesen.



[link]

2017. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszt. lattam es olvastam a honlapon hogyan kell kotni, csak en sorba akartam kotni egyik oldalrol bizonyos okokbol, azert dontottem amellett.

A masodik belinkelt keped nagyon hasonlo az en verziomhoz csak nalad a masik szal az ellentetes oldalon megy vegig ugyanazzal a beosztassal.

A videon es az en diagramomon egyik oldalon kototte be es tokeletesen mukodott, na most ez a cso olyan hogy nem lehet csak egyik oldalrol vagy ...szamit hogy melyik oldalatol kotom be?

igaz a videoban 2 soros ledcsovet hasznalt...

Elnezest ha mellebeszeltem valamiben, de a kotesek tokeletesen talaltak a diagramon abrazoltakkal.

2017. aug. 26. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom a csővel együtt érkeznie kellett egy kísérő dokumentumnak is, ami a bekötés rejtelmeit taglalja.

De lehet hogy nem volt, én az általad linkelt oldalról néztem meg a vonatkozó dokumentumokat.

2017. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!