Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az egerem egy pillanatra nem...

Az egerem egy pillanatra nem működik, utána újra üzemel. Az egér biztosan jó, a windows hibája. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Az egeremet karácsonykor vettem, mivel az előző ugyan ezt csinálta, és azt hittem, hogy az egér hibája... Egy pillanatra lehet hallani a hang effektet, mintha kihúztam volna valamit a gépből, ezután egy-két másodpercig nem működik az egér, majd újra az a hang és akkor már működik... Ugyan ez volt anno egy éve, aztán most fél évig nem volt, és most megint... Az egerem SteelSeries Rival 300 és Windows 10 64 bit.

2017. szept. 1. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden USB portban ez történik?
2017. szept. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az az USB port hangja, ahogy fel illetve lecsatlakoztatsz valamit, lehetséges, hogy az az USB hibás.
2017. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom átdugni egy másik portba!
2017. szept. 2. 22:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta egyszer sem történt ilyen, amióta átdugtam. A port a hibás. Köszönöm, ment a pacsi!
2017. okt. 25. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!