Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kap jelet se a...

Miért nem kap jelet se a monitor se az egér se a billentyűzet amikor elinditom a gépet? Utana hogyha ki nyomom a gépet és ujra be akkor megy nehany masodpercig le all majd ujraindul és akkor mar jo

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 09:30
 1/7 MGéza ***** válasza:
Kérdés: le szoktad kapcsolni a tápegység főkapcsolóját, ha nem használod a gépet? Milyen tápot használ, típus, gyártó szerint? Konfig főbb elemei, mint videokártya, proci?
2017. febr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen leszoktam de megprobaltam ugy is hogy nem kapcsoltam le egy zalman 500-lx em van

5 napig teljesen normalisan ment aztan egyszer csak nem indult el csak minden masodik inditasra és azóta ilyen

I3 6100 és asus rx 460 4gb oc van a gépbe

2017. febr. 18. 11:07
 3/7 MGéza ***** válasza:
Hát, az nem egy túl jó minőségű táp, könnyen meglehet, hogy ott a hiba. De egyébként fölösleges föl-le kapcsolgatni a tápot, mert ha kikapcsolod akkor nem ad készenléti feszt az alaplapi dolgoknak, mint a BIOS ram, így ezt a terhet az alaplapi elem kénytelen ellátni ami ettől előbb-utóbb lemerül, ennek következtében a géped "elfelejthet" beállításokat. Első körben cserélj alaplapi elemet, ezt az állandó lekapcsolás dolgot meg hanyagold, semmi értelme.
2017. febr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az allando lekapcsolast a tapra érted h ne vegyem el az aramot tole vagy magara a gép kikapcsolasara amikor 5 secig nyomom a gombot?
2017. febr. 18. 13:26
 5/7 MGéza ***** válasza:
Úgy értem, hátul a táp főkacsolójához nem szabad nyúlni. Az mindig maradjon bekapcsolva.
2017. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben Kösz a segitseget
2017. febr. 18. 16:23
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt azoknak irom akiknek esetleg hasonló problemajuk lehet

Nekem ki kellett cserélni az alaplap elemet és megjavult

2017. febr. 18. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!