Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes most MacBook Air 13'...

Érdemes most MacBook Air 13' (2017) -es gépet venni?

Figyelt kérdés
Gondolkodom egy ilyen gép vásárlásán. Most a legtöbb helyen új 320ezer környékén van. Nem szeretnék beleugrani és, hogy egy hét múlva már csak 300ezerért árulják majd. Lesz most bármilyen esemény, ami miatt csökkenhet az ára? Gondolok itt a közelgő Apple bemutatóra (vagy mire), ünnepek, iskola elkezdődik és árcsökkenések, bármi.
2017. szept. 2. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha attól félsz, hogy később olcsóbb lesz, akkor semmit ne vegyél, mert a technikának ez a sajátossága: mindig jön az új, ami a régi árának csökkenését hozza magával.


Ami a Macbook Airt illeti: 300 körül meg fog állni, és az Air vonalat az Apple nem is nagyon fejleszti. Ez olyan, mint a Mac mini: gyártják, de nem fejlesztik, megmarad alapgépnek, tegyük hozzá, annak kiváló is!


Meg most őszintén: kiadsz egy gépért több mint negyedmillió forintot, nem marhára mindegy az a +/- 20 ezer?

2017. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én januárban 290 ezer forintért vettem egy Macbook Air-t az IStyleban, akkor pont akciós volt. Majd amikor nyáron volt egy kis updatelés, felvitték az árát 340 körülre.


Nyugi, a Macbook Air soha sem fog 280-90 alá menni, ahogy az előttem író mondta, erre egy tökéletes példa a Mac Mini.


Az apple termékek nagyon jól tartják az áraikat, ezért sokkal jobb választás ebből a szempontból mint egy windowsos gép, de ha tényleg ennyire fontos neked az a 30-60 ezer forintos ár ingadozás, akkor ne vegyél 300 ezer forintos laptopot.


Az apple nem arról híres, hogy levinné az laptopjai árát bemutatásoknál. Maximum feljebb fog mennyi ha újjítanak rajta, vagy ugyan annyi marad.

2017. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy árkülönbség nem lesz ahogy írták is.

De én ha nem sürgős megvárnám a kövi Mac frissítést, a touchbar nélküli macbook pro lehet lekerül az 1000$ os air helyébe. Ugye már most is alig drágább (USA ban).

2017. szept. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általános felhasználásra szerintem az alap Macbook Pro és az Air közül az Air a jobb választás.

Habár a Pro teljesítményben valamivel erősebb, a gyakorlatban egy átlagos felhasználó sokkal többet profitál a natív USB portból meg az SD kártyaolvasóból. Az USB-C egy tömény szívás, remélem hamarosan az Apple is belátja...

2017. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!