Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 2017-ben MacBook Air-t...

Megéri 2017-ben MacBook Air-t venni?

Figyelt kérdés

Egyetem melletti használatra, tehát Word, PPT, Excel készítésre, internetezésre használnám. Mi a véleményetek róla?

Illetve még azt szeretném tudni, hogy lehet rajta használni USB-s internet sticket?



2017. febr. 4. 19:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Igen én is azt használom, a 2015 modellt, teljesen meg vagyok vele elégedve
2017. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! És nem zavaró a fényes kijelző?
2017. febr. 4. 20:16
 3/20 anonim ***** válasza:
49%

Windows laptopot sokkal jobban megéri.

Ha mégis macbookot vennél egy ilyet ajánlott hozzá venni: [link]

2017. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlatot, de ezen a modellen van 2 USB port és kártyaolvasó is.:) USB-C viszont nincs
2017. febr. 4. 21:25
 5/20 anonim ***** válasza:
11%
Tényleg, az nem káttam hogy air. De én a helyedben akkor sem vennék. Macbooknak nics semmi előnye a Windowsal szemben azon kívűl hogy ha Apple cuccaid vannak szinkronizálódnak.
2017. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem megéri.

Én is egy alap Air-t használok sulihoz és a hétköznapokban. Súlya miatt szinte mindenhova magaddal tudod vinni. Ha van egy szabad 10 perced, akkor is csak előkapod és használod. Egyedüli gyengesége a kijelzője. De ha egy alap Win-es gép után használod, akkor ez is sokkal jobb lesz. (Sima Macbook-hoz vagy Pro-hoz képes pedig sajnos gyengébb a kijelző.)

USB sticket passzolom, szerintem működik vele. De az a tuti, ha rákérdezel az adott szolgáltatónál.

2017. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Működik az USB stick ugyanúgy és nem nem zavaró a fényes kijelző, sőt jobb is
2017. febr. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
58%
Szerintem ilyen árban jobban megérné egy Asus zenbook, annak jobb a kijelzője és nagyobb a tárhelye ugyanannyi pénzért és szerintem az is klasszul néz ki, sőt még vékonyabb is mint az Air.
2017. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%

Hasonló kategóriájú Windows notebook-okat (ultrabook) nem nagyon találsz ebben az árkategóriában, ha ismered / meg tudod szokni a macOS-t, akkor jó választás lehet (persze Windows is mehet rá, de akkor meg minek a MacBook).


Nekem a 2013-as van, és még mindig tökéletesen működik napi 8-12 óra használat mellett. Teljesítményre bőven elég minden átlagos munkára, szórakozásra (és egy picit felette is, ha szükség van rá).

2017. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Még azt szeretném kérdezni, hogy ha le akarom tölteni például a Skype-ot, akkor azt iTunes-ból kell letöltenem vagy ugyanúgy beírom a keresőbe, hogy "Skype letöltés", mint egy Windows-os gépen?
2017. febr. 6. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!