Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért jó kamu facebookon...

Miért jó kamu facebookon szivatni mást?

Figyelt kérdés

Bejelölt egy fiú,aki írogatott,hogy nem szép a látványom,dagi Vagyok és hasonló szép dolgokat

Miért teszik ezt?


2017. szept. 10. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne igazolj vissza ismeretleneket!

A sekélyes emberek ilyenek.


Se kutyája se magocskája mindenki szrba veszi. Egy utolsó kis senki. Ebben leli őrömét

2017. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jeloltem vissza,megis megtalalt valahol...ez volt a furcsa nekem
2017. szept. 10. 17:44
 3/5 anonim válasza:
Ha nem jelölöd vissza nem tud irkálni, csak ha engedélyt adsz neki. Ha meg annyi IQ-d nincs hogy nem adsz engedélyt minden baromnak aki rád ír lehet nem kéne erőltetni ezt a facebook dolgot.
2017. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet írni másnak akkor is ha nem ismerősök, az adatlapon kell beállítani ki írhat messengeren.

Egyébként az ilyen emberek csak pusztán rosszindulatból csinálják mert ebből merítenek maguknak energiát, ebben találják az örömüket. Én nem is irkálnék vissza neki hanem azonnal tiltanám a fenébe, és el is felejteném. Én sem vagyok egy sovány csaj sőt eléggé elvagyok hízva sajnos de okát nem írom le mert nincs értelme. Nekem mondjuk senki nem írt ilyen ócsárolást, sőt olyanok jelöltek be akik egyszer láttak a munkahelyemen is meg akarnak jobban ismerni, mert szerintük így is csinos vagyok, de az ilyenekkel sem foglalkozok. Igaz sok embert visszaigazolok aki bejelöl mert élek társasági életet és sokszor ismerek meg új embereket, és akivel csak pár mondatot beszélek nem igazán jegyzem meg az arcukat, nevüket sem sokszor azért is jelölök vissza így embereket, mert nem egyszer kerültem olyan kényes helyzetbe hogy nem jelöltem vissza azt a srácot aki telefonján az ő facebookján keresztül jelöltem be saját magamat és amikor másnap néztem ki az aki bejelölt nem tudtam hova tenni a dolgot, és egy közös ismerősünket kért meg arra hogy írja már meg nekem miért nem igazoltam vissza stb... és akkor már beugrott miről is van szó.

2017. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
le kell tiltani akivel nem akarsz beszélni, ilyen egyszerű, nem kell velük foglalkozni
2017. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!