Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valakinek küldtem kamu Faceboo...

Valakinek küldtem kamu Facebookon egy lementett beszélgetést, majd töröltem mindent. Lehet baj?

Figyelt kérdés

Azt, hogy megcsalja a pasija, vagyis erről írogat.

Nem hiszem, hpgy nagyon érdekelné, mert előbb engem tiltott le ő.

A képek PDF-ben voltak, hogy abból se tudjon meg semmit.


2017. szept. 5. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha rendőrségi ügy lesz belőle, az IP címedet a szolgáltatók kiadják a zsaruknak, és azonosítani lehet téged.
2017. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért lenne rendőrségi ügy? Nem zaklatás történt...
2017. szept. 6. 04:11
 3/5 anonim ***** válasza:

"Valakinek küldtem kamu Facebookon egy lementett beszélgetést"


Ha beszélgetsz valakivel tiszteld már meg annyira, hogy a magánügyeit nem teregeted ki másnak! Ráadásul kamu profillal, mert félsz, hogy kiderül te voltál! Megcsalja a pasija, de te még szétkürtölöd! Ez az, gondolom "te csak jót akartál"...

2017. szept. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"De miért lenne rendőrségi ügy? Nem zaklatás történt..."


Mert más lejáratása, semmivel sem kisebb dolog, mint a zaklatás, sőt, még nagyobb bűn! Ha veled csinálnák, már tombolnál. Ne a rendőrségtől félj, hanem magadtól, gondolj bele abba, hogy ezzel másnak fájdalmat okoztál! Nem kell ide rendőrség, arra tippelek fiatal vagy, gondolj bele abba, hogy mit tettél, és többet ne csinálj ilyet!


"Nem hiszem, hpgy nagyon érdekelné"


Ha nem érdekelné, nem tiltott volna le! Jól tette, hogy letiltott!


Meg tudod magyarázni, hogy miért tetted?

2017. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a férje lányoknak küld obszcén üzeneteket, többek között nekem. Én csak azt akartam, hogy az olyan roh@dék visszavegyen...
2017. szept. 10. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!