Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert vannak mindenhol ennyire...

Miert vannak mindenhol ennyire learazva a macbook air 13-ak?

Figyelt kérdés

Ez a modell pontosan:

[link]

Media markt, emag, mindenhol szinte le van arazva. Miert van ez?

Igazabol nem is lenne, csak ugy hirdetik hogy le van? Esetleg hamarosan kivonjak a forgalombol, szoval most eladjak az utolso darabokat?😰

November eleje korul szeretnem megvenni, es par napja nagyon szemezgetek pont ezzel a darabbal. Nem ertem az akciokat es nem orulnek, ha addigra mar nem lehetne venni :(


2017. szept. 12. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Iskola kezdés van ilyenkor az ilyeneket le árrazák . Karácsony körül is menni fog a leárazás . Én pro 15 tutchbar-osat vettem tavaj karácsony elött mikor külföldre költöztünk azt is le árazták suli kezdéskor meg karácsonykor is .

Igaz én hülye voltam hogy otthon vettem meg amikor itt kb 3/4-e az otthoniakhoz képest igaz akkor meg német billenytűs lenne , de úgy is ritkán írok rajta magyarul .

Ne paráz egy ideig még tuti nem vonják ki .

Am extrém digitálnál is érdemes meg nézni esetleg az euronics-nél is

2017. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oohh, tenyleg sulikezdes. Koszonom!😊
2017. szept. 12. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg az apple nem szüntetni be addig lesz. Ahogy írtak sima akció. Szinte minden hónapban van ilyen.
2017. szept. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Novemberben szerintem még olcsóbb lesz. Én tavaly a Media marktban október végén a Red Fridayos akcióban( mindre mínusz 10%) vettem egy Airt, 260ezerért.
2017. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Orulnek, ha en is kifoghatnek ilyen akciot😒
2017. szept. 13. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt néztem
2019. szept. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!