Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Audio-technica AT2020-hoz...

Audio-technica AT2020-hoz mely kellékeker érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés

Olyan személyek írjanak akiknek van vagy volt AT2020-asuk


Pl.:mikrofonállvány, rezgéscsillapító kengyel, popfilter



2017. szept. 13. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Ui.: zenei studiózásra lesz használva ugye acapella felvételére pontosabban.


Google-on próbáltam keresni hozzávaló kellékeket a fentiek alapján de nem igazan merem vakon magvásárolni, ezért kérném a ti AT2020-as embeerek válaszait.

Természetesen házi studióról van szó.

Semmiféleképpen nem asztali állvány kell.


Előre is köszönöm ÉRTELMES és SEGITŐ válaszaitokat!

2017. szept. 13. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól írtad.

Popfilter, pl egy PS-2

Egy rugalmas tartó, hogy az állvány felől semmi rezgés ne jöjjön át: Audio-Technica AT8449

Végül valami állvány, ha semmiképpen nem szeretnél asztali állványt, akkor valami szokásos háromlábú gémes állvány jöhet szóba. (azért egy MS024 asztali állványon elgondolkodnék)

Gondolom fantomtápos keverőd már van, mert nem írtad, hogy az is kéne.

2017. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segitő válaszodat!


Így már meg is van a popfilter.😀

Utánanéztem eziránt az asztali állvány iránt és hát átgondolva (ahogy irtad) jó lesz szerintem ez is listán van.😀

Meeeg utánanéztem a rezgés csillapitó után is de nagyon nem találtam magyar oldalt ahol árulnák ezt.

Megkérdezhetem hogy te hol vásaroltad?


Ööhm nem még nincsen fantomtápom az is már van a listán egy Behringer Tube Ultragain Mic200-as de ha szerinted van van jobb hasonló áron akkor nyugodtan javits ki. Meg még egy interface-t is néztem ki Behringer UCA202.


Szép lassan szedegetem össze a dolgokat hozzá.

2017. szept. 19. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Audio-Technica magyarországi képviseletével egy épületben (alagsorban) található hangáruházban beszerezhetetsz mindent.

hangshop.hu

mikrofonok / mikrofontartozékok menüpont

és

állványok, székek,tartók / mikrofonállványok menüpont


A rugalmas tartó és a karos asztali állvány sem olcsó.


Behringer meg kezdésnek jó lesz, aztán ha kinőtted a minőségét, vehetsz jobbat.

2017. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!