Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen e-cigit ajánlotok? 20/L

Milyen e-cigit ajánlotok? 20/L

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira jártas a témában,volt egy Ego Aio elektromos cigarettám,szerettem. Tisztítással nem kellett bajlódni, egyszerű elven működött, elég volt a porlasztót cserélni, a gőz mennyisége és milyensége nekem optimális volt, nem volt túl forró a gőz,azt nem szeretem, töltés közben is lehetett szívni. Ami nekem nem tetszett,hogy túl hangos volt,nagyon erős ,,szürcsölő" hangot adott miközben szívtam,nem tudom ez más típusoknál hogy szokott lenni...


Most kipróbálnék valamilyen másfajta e-cigit,hasonló tulajdonságokkal felvértezve. Az is fontos,hogy ne legyen -legfeljebb kicsit- drágább,mint az Ego Aio. A formájának számomra nincs különösebb jelentősége. Jó lenne,ha több liquiddel lehetne feltölteni mint az Aio-t -ha ez lehetséges- és nem adna olyan hangot, mintha Darth Vader lépett volna a színtérre.


UI.: Milyen nikotinmentes(!) liquid folyadékot ajánlanátok, amire megéri beruházni? A ,,cigaretta ízű" liquid nem büdös? Az online rendelés nem akadály.


Ezer hála!


2017. szept. 13. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Bőrcsongor, az való neked! 😉
2017. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van egy olyanom is,két éve ,,használom" szorgalmasan,nem kopik,nem használódik el,nagyon minőségi cucc,szerintem még sokáig elégedett,hű használója leszek. ;)
2017. szept. 14. 00:08
 3/14 A kérdező kommentje:
UI.: hozzáteszem,heti szinten előveszem... :3 Ajánlom mindenkinek, Neked főként.
2017. szept. 14. 00:13
 4/14 anonim ***** válasza:

(cwl) Jó válasz kérdező!

Én kipróbálnék többet is, abból baj nincs.

2017. szept. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem E-Go joyetech evic vt van én kdevelem főlleg mert a tankot lrhrt cserélni rajta amikor meg vettem egyből 2ml-s tankot le és fel rá a 10ml-set .

15ezer környékén voltak amikor én vettem .

19F

2017. szept. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szívjátok az elektromos cigarettát minél többen! Ez az!
2017. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi,de árban nekem sok... :) Fontos szempont.

Kedves utolsó: Inkább e-cigi,mint hagyományos... :)

2017. szept. 14. 16:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Az e-cigi is nagyon káros, de majd később fogják annak nyilvánítani. Egyébként egyetértek. Csak figyelj oda, hogy tudd letenni is, mert ez nem olyan, mint a hagyományos, hogy végigég és elnyomod, hanem órákon át lehet szívni a kémiai anyagokat.

Múltkor a strandon megfigyeltem egy csajt, na ő kábé másfél órán át szívta, miközben ült a plédjén. Gondolkoztunk is a haverokkal, hogy ő most komolyan eljött a strandra e-cigizni?

2017. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Közelébe nincs a hagyományos ciginek. Ha utána jársz,miből is tevődik össze pontosan egy normális liquid folyadék,rájössz,hogy még kevésbé ártalmasabb,mintha egyszerűen csak kimész az utcára és szívod be az autóktól,gyáraktól(stb) szennyezett ,,friss" levegőt,főleg,ha netalántán nagyvárosban élsz...


Ha van valaki olyan ökör,hogy órákon át szívja,hát egészségére. Nem tudom miből gondoltad,hogy egyáltalán napi szinten használnám. Havonta egyszer meg nem sok kárt tehet bennem... De hogy megnyugodjon a kicsi szíved,megsugom,hogy csak bulik alkalmával venném használatba,ahogyan az előzővel is tettem.


Lehet szidni az e-cigit tudatlanul,de gondolj bele,mennyivel másabb lenne,ha megszűnne a hagyományos értelembe vett dohányzás és átvenné a helyét ez. Mérföldkövekkel jobb lenne,na persze nem a gyogyszeriparnak. Arról nem is beszélve,hogy passzivan depláne nem árt senkinek és még az illata is kellemes. Lehetne erről trilogiát is körmölni,felesleges,te nem győzöl meg engem én pedig téged...


Továbbra is kíváncsian várom a kérdésemre feltett válaszokat. :)

2017. szept. 14. 22:35
 10/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a fogalmazásért meg ilyesmi, telefonrol botrány hosszú szövegeket írni. :)
2017. szept. 14. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!