Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen E-cigit ajánlotok?

Milyen E-cigit ajánlotok?

Figyelt kérdés
20 ezer forint alatt. Sajnos nem vagyok otthon a témában,nem igazán értek hozzá,hogy mik a különbségek.
2013. jan. 1. 18:18
 1/1 enma-sama válasza:

[link]

hát most nekem pl egy helix v3 patronom van ami kb itt ezen az oldalon 2000ft + egy ego akkumulátor kb 3600ft plussz töltő ami max olyan 1000 ft környékén mozog

akkumulátor :

-mod aksi :ez olyan hogy veszel tulajdonképpen egy váz szerkezetet tele elektronikával és bele külön tölthető "elemeket"

-vari voltos ez olyan hogy te állítod be hogy mekkora energiával,árammal hajtsa meg a patront

-és van az sima aksi ami általában nyomógombos de van szívós is (ez utóbbi gyorsabban tönkremegy)

patronok között (leginkább) csak név külömbség van és tisztítási pl a helix v3-at csak átlogybolod egy kis meleg desztilált vízben

mind az amit én most leírtam megtalálható a fönti honlapon kicsit szakszerűbben megfogalmazva + ott venni is tudsz e-cigiket bőven 20E ft alatta

a liquidek(amit bele töltesz a patronba) csak íz és pg(probilén glikol) vg(vegetable glicerin)arány különbség van ja meg persze nikotin a pg vg ami alkotja a liquidet és ezek alapján füstöl jobban vagy rosszabbul(de akkor jobb az íze) a liquid persze ezt is megtudod venni a fönti honlapon kb 10 ml kerül 1200 forintba és 1,2 ml liquid (nekem aki folyton pöfékel) kitart vagy 2 napig

remélem nem voltam túl várasztó és sok sikert az e-cigizéshez (ui.: keress rá hondapapi-ra a youtubon és ő részletesebben elmondja az adott patron,aksi tulajdonságait)

2013. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!