Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyi a bekötési díj?

Mennyi a bekötési díj?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet nem jó témába írom, de így hirtelen másba nem illett bele. A kérdésem az lenne, hogy mostanában nézegettem a DIGIsek 100/50-es internetcsomagját, ami hűség nélkül 2500 Ft lenne. Arra azonban sehol nem találtam információt, hogy csak az internet beszerelési díja mennyi. Természetesen be fogok menni egy ügyfélszolgálatra és megkérdezni, de azért gondoltam itt is felteszem a kérdést, hátha valaki tud rá választ. Tehát a kérdés az lenne, hogy a DIGIseknél mennyi az internet bekötési díja?

2017. szept. 14. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. szept. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen láttam, de a készülék feltüntetések miatt én nem hiszem, hogy ezek a net bevezetésének árai lennének, sokkal inkább a Tvé és/vag telefoné. Többek között ezért is tettem fel e kérdést, hatha valakinek vab személyes tapasztalata. De azért köszönöm.
2017. szept. 15. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!